KURUMSAL

DOĞRU TEŞHİS, DOĞRU TEDAVİ, DOĞRU HİZMET, DOĞRU FİYAT

Medilife Sağlık Grubu, tecrübeli hekim kadrosu ve uzman sağlık personelleri ile kaliteli sağlık hizmetini, uygun fiyat ve ulaşabilir şartlar ile 2001 yılından beri hastalarına sunmaktadır. Medilife için öncelik, her zaman insan sağlığıdır ve Medilife Sağlık Grubu'nun yüksek kalite anlayışı uzun yıllardır devam etmektedir.

Medilife Sağlık Grubu sizlere, sağlığınıza kavuşma sürecinde 4 temel kriteri bir arada sunmaktadır: "Doğru Teşhis - Doğru Tedavi - Doğru Hizmet - Doğru Fiyat"
Medilife Hastaneleri; SGK, özel sağlık sigortaları, tamamlayıcı sağlık sigortaları, banka ve sağlık yardım sandıkları ile anlaşmalı olarak hizmet vermektedir.

Medilife Sağlık Grubu, yılda gerçekleştirdiği 600.000 muayene, 13.000 ameliyat ve 6.000 doğum ile uzun yıllardır sürdürdüğü istikrarlı sağlık hizmetini sunmaya devam etmektedir. Grubumuz, Sağlık Turizmi Yetki Belgesine de sahiptir. Detaylı bilgi ve randevu için 0 (212) 866 80 80 arayabilirsiniz. Medilife Sağlık Grubu hakkında güncel haberler için sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

VİZYONUMUZ

Bölgemizin sağlık sorunlarının çözümünde temel ve birincil sağlık kuruluşu olup, takiben tüm İstanbul genelinde güzide ve itibarli bir sağlık müessesesi olmak asli hedefimizdir.

MİSYONUMUZ

Nitelikli uzman kadrolarımız ve sağlık ekibimizle; tedavi, bakım ve koruyucu sağlık hizmetleri uygulamalarında etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, din, dil, ırk ve cinsiyet gözetmeksizin, kaliteli hizmet sunmak ve tıp teknolojisindeki yeniliklere açık olmaktır.