PCR TESTİ YAPTIRMAK İÇİN HASTANEYE GELMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ.

EVDE PCR TESTİ NUMUNESİ ALIMI BAŞLADI.

Medilife Beylikdüzü Hastanesi'nde başlayan "Covid-19 PCR testi için evden numune alma" uygulaması ile artık PCR testi için hastaneye gelmek zorunda değilsiniz.

Ekiplerimiz ambulansla evinize gelerek, tüm sağlık önlemleri altında numune örneğinizi alıp labortuvarımıza ulaştırıyor. %95 güvenililirlikle test sonucunuz 8 saatte* hem web sitemizdeki Çevrimiçi Sonuçlar bölümünden hem de E-nabız uygulamasından görülebilmektedir.
(*Test sonucunun açıklanma süresi, yol durumuna ve laboratuvarın yoğunluğuna göre değişebilmekte olup en geç 24 saatte açıklanmaktadır.) 

Evden numune alımı ücreti konuma göre değişmektedir. Ayrıca yurtdışına gidecek hastalarımız içi uçuş raporu da verilmektedir.

Koronavirüs (Covid-19) hastalığının kalabalık ortamlarda kolayca bulaşabilir olması özellikle fazla çalışanı olan firmalar için tehlike yaratmaktadır.

Medilife Beylikdüzü Hastanesi, fazla (20 ve üstü) çalışanı olan firmalarda Covid-19 virüsünün tanımlanmasında kullanılan PCR (sürüntü) testi için hasta numunelerini yerinde alıp Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilen labortuvarımıza ulaştırıyor. Firmalardan toplu numune alımı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Detaylı bilgi için 02128668080 arayabilirsiniz.
 

EVDE PCR TESTİ NUMUNESİ ALIMI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN FORMU DOLDURUN.