HASTANELERİMİZ

MEDİLİFE BAĞCILAR

Medilife Sağlık Grubu'nun 3. hastanesi olarak 2014 yılında hizmete girmiştir. Profesyonel kadrosu, hasta odaklı hizmet anlayışı ve modern altyapısı ile kısa zamanda bölgesindeki en önemli sağlık kurumlarından biri haline gelmiştir.
Kapalı Alan
7500 m²
Kapalı Alan
Ameliyathane
3
Ameliyathane
Doğumhane
2
Doğumhane
Yenidoğan Kuvözü
32
Yenidoğan Kuvözü
Yoğun Bakım Yatağı
42
Yoğun Bakım Yatağı
Yatak
113
Yatak
Yatak
2014 yılı Aralık ayında hizmete giren Medilife Bağcılar Hastanemiz, 41 Erişkin Yoğun Bakım yatağı, 32 Yenidoğan küvözü, 1 Koroner Yoğun Bakım yatağı ve 39 hasta yatağı olmak üzere toplamda 113 yataklı bir özel hastane olarak hizmet vermektedir.

MEDILIFE bünyesindeki kurumlarımız ISO 9001-2008 TÜV kalite sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Bu belge ile sunduğu hizmetin kalitesinin sürekliliğini standartlara bağlamış ve bu konudaki ciddiyetini belgelemiştir.

Profesyonel kadrolarımız, hasta odaklı hizmet anlayışımız, kalite politikamız, yüksek teknoloji ürünü olan tıbbi cihazlar ile donatılan ameliyathanelerimiz, görüntüleme ünitelerimiz, laboratuarlarımız ve modern alt yapımız ile teknolojinin ulaştığı ileri düzeyde tıbbi teşhis ve tedavi olanaklarını sunmaya devam etmekteyiz.