.
Prof. Dr. Reşat ÖZARAS’tan GRİP AŞISI çağrısı

Tıbbi Direktörümüz Prof. Dr. Reşat Özaras’ın Grip (İnfluenza) +COVID Birlikteliğine Dikkat Çektiği ve Grip Aşısı Çağrısı Yaptığı Çalışma, İngiliz Medyasında yer aldı.

10.08.2020


Herkese sevdikleriyle beraber sağlıklı ve mutlu bayramlar dileriz.

Hep söylenir ya "Nerede o eski bayramlar" diye. Önceki bayramlarda Medilife Sağlık Grubu olarak, büyükleri hatırladık, küçükleri sevindirdik, birlikte gülümsedik. Belki bu yıl bayramlar sağlık nedeniyle öncekiler kadar kalabalık ve yakın olamasa da, sevdiklerimizle birlikte sağlıklı ve mutlu geçirdiğimiz hergün bayram aslında. Herkese iyi bayramlar dileriz.

30.07.2020


Covid-19 Antikor Testi Medilife Hastaneleri'nde uygulanmaya başladı.

Covid-19 hastalığı, her hastada ağır semptomlar göstermemekle birlikte, farkında olmadan hastalığı geçirmiş ve bağışıklık kazanmış olabilirsiniz. Medilife Hastaneleri'nde yapılmaya başlanan Covid-19 Antikor testi ile bunu öğrenmek mümkün.

16.06.2020


Başarılı sporcu Medilife Beylikdüzü Hastanesi'nde dizinden ameliyat oldu.

Emlak Konut Spor Kulübü oyuncusu Hayat SAYDAM, Medilife Beylikdüzü Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Op. Dr. Sinan ÜSTÜNDAĞ tarafından ön çapraz bağ ameliyatı başarıyla gerçekleştirildi. Genç sporcuya geçmiş olsun diyerek, en kısa zamanda sağlıklı şekilde parkurlara dönmesini dileriz.

11.06.2020


Teşekkür mesajı - Uzm. Dr. Miktat ÖZTÜRK

MMedilife Beylikdüzü Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Miktat ÖZTÜRK için güzel dileklerini yazan minik hastamıza ve ailesine teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

04.06.2020


Herkese mutlu bayramlar dileriz.

Medilife Sağlık Grubu olarak herkese sevdikleriyle sağlıklı ve mutlu nice bayramlar dileriz.

23.05.2020


Tüm branşlarda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Medilife Sağlık Grubu bünyesinde bulunan Beylikdüzü, Bağcılar ve Çapa hastanelerimiz tüm branşlarda hizmet vermeye devam etmektedir. Sağlık ihtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeden, hastanelerimize poliklinik hizmetler, ameliyatlar ve diğer tüm sağlık hizmetleri için başvurabilirsiniz.

13.05.2020


Hemşireler Haftası kutlu olsun.

Başta hastanelerimizde görevli hemşirelerimiz olmak üzere tüm hemşirelerin Hemşireler Haftası'nı kutlarız. Pandemi döneminde de diğer zamanlarda olduğu gibi hastaların sağlığı için gece gündüz özveriyle çalışan tüm hemşireler iyi ki varlar. Yüzleri hep gülsün.

12.05.2020


Online Dermatoloji Görüşmeleri başladı.

Medilife Beylikdüzü Hastanesi'nde görevli Dermatoloji (Cildiye) Uzm. Dr. Ahmet BERK ile Online Dermatoloji görüşmeleri başladı. Skype programı üzerinden yapılacak görüşmeler hakkında detaylı bilgi için 02128668080 arayabilirsiniz.

01.05.2020


1 ve 2 Mayıs 2020 tarihlerinde tüm branşlarımız hizmet vermeye devam ediyor.

Medilife Sağlık Grubu Hastaneleri, sokağa çıkma yasağı ilan edilen 1 ve 2 Mayıs 2020 tarihlerinde tüm branşlarıyla hizmet vermeye devam ediyor.

30.04.2020


Online Dermatoloji Görüşmeleri başladı.

Medilife Çapa Hastanesi'nde görevli Dermatoloji (Cildiye) Uzm. Dr. Aylin KUYUMCUBAŞI ile Online Dermatoloji görüşmeleri başladı. Skype programı üzerinden yapılacak görüşmeler hakkında detaylı bilgi için 02128668080 arayabilirsiniz.

27.04.2020


90 yaşında koronavirüsü yendi, alkışlarla taburcu oldu.

90 Yaşındaki Durmuş Bey, Medilife Bağcılar Hastanesi'ndeki 17 günlük tedavisinin ardından Koronavirüs (Covid-19)'u yenerek alkışlarla taburcu oldu. Doğum günü tedavi dönemine denk gelen hastamıza sağlık çalışanlarımız tarafından pasta kesildi. Kendisine sevdikleriyle birlikte sağlıklı günler dileriz.

27.04.2020


23-24-25-26 Nisan'da Sağlığınız için hizmetinizdeyiz.

23 Nisan 2020 tarihinde başlayacak 4 günlük sokağa çıkma yasağı süresince, sağlığınız için hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmet veren bölümlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu için 02128668080 arayabilirsiniz.

22.04.2020


73 yaşındaki Hasan Bey, yoğun bakımdaki tedavisinin ardından Koronavirüs'ü (Covid-19) yendi ve taburcu oldu.

73 yaşındaki Koronavirüs (Covid-19) hastası Hasan Bey, Medilife Beylikdüzü Hastanesi'nde yoğum bakımdaki tedavisinin ardından hastalığı yendi ve sağlığına kavuşarak taburcu oldu. Hastaneden çıkarken Medilife Sağlık Grubu Tıbbi Direktörü Prof. Dr. Reşat ÖZARAS ve Medilife Beylikdüzü Hastanesi Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi Uzm. Dr. Nilüfer ŞENBECERİR ve sağlık personellerimiz tarafından alkışlarla uğurlanan Hasan Bey'e sağlıklı günler dileriz.

16.04.2020


Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümlerimizin hizmetleri devam ediyor.

Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında, Sağlık Bakanlığı'nın tüm öneri ve talimatlarını yerine getirmekle birlikte, hem hastalarımızın hem de sağlık personellerimizin sağlığı ve güvenliği için gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Aldığımız önlemler ile hizmetlerimiz 24 saat devam ediyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümlerimizin güncel işleyişine dair bazı bilgiler şu şekildedir:

09.04.2020


Uzm. Dr. Celal KUSETOĞLU'nu kalp krizi nedeniyle kaybettik.

Medilife Beylikdüzü Hastanesi hekimlerimizden Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Celal KUSETOĞLU'nu kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kalp krizi nedeniyle kaybettiğimiz hekimimize Allah'tan rahmet, sevdiklerine başsağlığı dileriz.

07.04.2020


Psikolog ve Diyetisyenlerimizle Online Görüntülü Görüşmeler başladı.

Koronavirüs salgını nedeniyle mümkün olduğunca evde kalmamız gereken bu günlerde, Medilife Hastanelerinde görev yapan Psikolog ve Diyetisyenlerimiz, hastalarına online görüntülü görüşmeler ile hizmet vermeye devam ediyor.

25.03.2020


8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlarız. :) Medilife Sağlık Grubu'nun %67'sini, hayatımızın %100'ünü kadınlar ile paylaşmaktan çok mutluyuz.

07.03.2020


"Akli Meleke (Hukuki Ehliyet) Raporu" Medilife Psikolojik Danışma Merkezi'nde verilmeye başlandı.

Noter gibi bazı devlet kurumlarında 65 yaşın üzerindeki veya 65 yaşın altında olup, tapu memuru tarafından ayırtım gücünden şüphenilen vatandaşlarımızdan istenen "Akli melekeleri yerindedir" raporu Medilife Beylikdüzü Hastanesi'nde görev alan Psikiyatri uzmanlarımız tarafından verilmeye başlandı.

26.02.2020


Başhekimimiz Op. Dr. Atilla YILMAZ, Beylikdüzü Kaymakamı'nı ve Beylikdüzü İlçe Nüfus Müdürü'nü ziyaret etti.

Medilife Beylikdüzü Hastanesi'nin yeni başhekimi Op. Dr. Atilla YILMAZ, Beylikdüzü Kaymakamı Mustafa ALTINPINAR ve Beylikdüzü İlçe Nüfus Müdürü Burcu Erdağ'ı ziyaret etti.

11.02.2020


Yeni başhekimimiz Op. Dr. Atilla YILMAZ ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Medilife Beylikdüzü Hastanesi yeni başhekimi Op. Dr. Atilla YILMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes BAKIRCI, İlçe Emniyet Müdürü Ercan ÖZMEN ve Tapu Müdürü İbrahim ERSOY'u ziyaret etti.

08.02.2020


Medilife Bağcılar Hastanesi, Sağlıkta Kalite Standartları'nda aldığı 99,56 puanı kutladı.

Sağlıkta Kalite Standartları değerlendirmesinde 99,56 puan almaya hak kazanan Medilife Bağcılar Hastanesi, başarısını Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Osman DENİZ ve Başhekim Dr. Semiha BAYSOY'un da katıldığı törenle kutladı.

07.02.2020


Bağcılar Hastanesi, Sağlıkta Kalite Standartları Değerlendirmesi'nde 99,56 puan aldı.

Medilife Bağcılar Hastanesi, Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan kalite değerlendirmesinde 99,56 puan aldı.

04.02.2020


Çocuklarda Domuz Gribi Şüphesi

Uzman Doktor Nilüfer Şenbecerir, domuz gribi tanısı için erken olduğunu söyleyerek, “Şu an için domuz gribi tanısı koymamız mümkün değil. Aslında grip enfeksiyonun bir çok çeşitleri var. Domuz gribi diyemiyoruz ancak bu konuda da gerekli araştırmalar yapılıyor"

14.01.2020


Ücretsiz Doğuma Hazırlık Eğitimleri devam ediyor

Medilife Beylikdüzü Hastanesi Gebe Okulu'nda Doğuma Hazırlık Eğitimleri devam ediyor. Üroloji Uzmanı Op. Dr. Muhittin ÇALIŞKAN yenidoğan sünnetini, Uzman Klinik Psikolog Ezgi ÖZKAN gebelik psikolojisini, Diyetisyen Nurten TEKİN gebelikte ve lohusalıkta beslenme, Ebe Fatma UZUN gebelikte ve doğum öncesi dikkat edilmesi gerekenleri anlatacak.

13.01.2020


Herkese sevdikleriyle beraber sağlıklı ve mutlu yıllar dileriz.

Medilife Sağlık Grubu olarak, herkese sevdikleriyle beraber sağlıklı ve mutlu yıllar dileriz.

28.12.2019


Göğüs Cerrahisi Uzmanımız Doç. Dr. Orhan YÜCEL, Tv8'de yayınlanan Sekiz'de Sağlık programına konuk oldu.

Göğüs Cerrahisi Uzmanımız Doç. Dr. Orhan YÜCEL, Tv8'de yayınlanan Sekiz'de Sağlık programında, Göğüs Deformiteleri hakkında bilgiler verdi.

04.12.2019


Medilife Sağlık 2020 Kış Bülteni yayında.

Mevsimsel olarak hazırlanan 4 sayfalık Medilife Sağlık Bülteni'nin 2020 Kış sayısı çıktı. Bu sayımızın konuları arasında Yelken Yarışı'na katılan hekimlerimiz, Medilife Çapa Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Aylin KUYUMCUBAŞI ile spor ve müzik üzerine yaptığımız röportaj, Medilife Sağlık Grubu'ndan haberler ve sağlık bilgileri yer aldı.

21.11.2019


Hekimlerimiz yelken yarışına katıldı.

Medilife Beylikdüzü Hastanesi'nde görevli hekimlerimizden Anestezi Uzm. Dr. Necmettin TEZER, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Sedat KOÇAK ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ahmet AKGÜn, İstanbul Boğazı'nda gerçekleştirilen yelken yarışında cruise sınıfında yer aldılar.

02.11.2019


Medilife Gebe Okulu'nda (Beylikdüzü) Doğuma Hazırlık Eğitimi verildi.

Anne adaylarına yönelik ücretsiz verilen eğitimde, hamilelik döneminde ve doğuma yaklaşırken dikkat edilmesi gerekenler anlatıldı. Ayrıca eğitime katılan Üroloji Uzmanı Op. Dr. Muhittin ÇALIŞKAN yenidoğan sünneti, Klinik Psikolog Nurdan GÜNDOĞDU gebelik psikolojisi ve Diyetisyen Nurten TEKİN hamilelik ve lohusalıkta beslenme konularında bilgiler verdi.

31.10.2019


Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı üyeleri Medilife Hastaneleri'nde anlaşmalı hizmet alabilirler.

Şekerbank emekli ve yakınları Bölge hekimliğimizden aldıkları sevk formu ve kimlikleriyle başvuru yaparak Medilife Hastaneleri'nden hizmet alabilirler.

23.10.2019


Çocuk Check Up ile çocuğunuzun sağlığı güvende.

Çocuk Check Up programı ile farkedilmemiş sağlık sorunlarının çocuğunuzun okul başarısını olumsuz etkilemesini önleyebilirsiniz.

09.09.2019


Bayram ailedir, bayram gülümsemektir.

Medilife Ailesi olarak, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz.

09.08.2019


Herkese sevdikleriyle beraber sağlıklı ve mutlu bayramlar dileriz.

Medilife Sağlık Grubu olarak, herkesin Ramazan Bayramı'nı kutlar, sağlıklı ve mutlu nice bayramlar dileriz. Bu seneki Ramazan Bayramı videomuzu izlediniz mi?

31.05.2019


Medilife Sağlık Grubu Çalışanları Plaket Töreni için Geleneksel İftar Yemeği'nde buluştuk.

Medilife Sağlık Grubu'nda 5.-10. ve 15. yıllarını dolduran personellerimize verilen plaket töreni için geçen yıllarda olduğu gibi Geleneksel Medilife İftar Yemeği'nde bir araya geldik.

16.05.2019


İnsana Saygı Ödülü kazandık.

Kariyer.net tarafından düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında, Medilife Sağlık Gurubu İnsan Kaynakları birimimiz gerekli kriterleri yerine getirerek "İnsana Saygı Ödülü" kazandı.

03.05.2019


Tehlikeli Madde Eğitimi aldık.

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Mustafa Bey tarafından, ilgili personellerimize verilen Tehlikeli Madde Güvenliği eğitiminde, tıbbi atıkların ve dış laboratuvara veya Sağlık Bakanlığı'na gönderilen numunelerde dikkat edilmesi gerekenler anlatıldı.

26.04.2019


Sefa DOĞANAY ile Medilife Buluşması

Sağlık Haftası kapsamında, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlediğimiz Medilife Buluşmaları'nın konuğu Sefa DOĞANAY idi.

11.04.2019


Sağlıkta Şiddeti Kınıyoruz.

Medilife Çapa Hastanesi Üroloji Doktorumuz Hasan CABBAR'a yapılan saldırıyı kınıyoruz.

27.02.2019


Cumhuriyet Halk Partisi'nden Medilife Beylikdüzü Hastanesi'ne ziyaret

CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat ÇALIK, Medilife Beylikdüzü Hastanesi'ni ziyaret etti.

20.02.2019


2019 yılında da sağlığınız için yanınızdayız.

Medilife Sağlık Grubu olarak, 19 yıldır olduğu gibi 2019 yılında da sağlığınız için yanınızdayız. Geçtiğimiz 2018 yılı içerisinde 600.000 muayene, 13.000 ameliyat ve 6.000 doğum gerçekleştirdik.

22.01.2019


Hasta Bilgilendirme ve Rıza Süreçleri semineri verildi.

Av. İlhan Subaşı tarafından, Medilife Sağlık Grubu hekimleri, hemşireleri ve diğer sağlık çalışanlarına "Hasta Bilgilendirme ve Rıza Süreçleri" semineri verildi.

18.01.2019


2019'da Sevdiklerinizle Sağlıklı ve Mutlu Yıllar Dileriz.

Medilife Sağlık Grubu olarak, 2019 yılının size ve sevdiklerinize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dileriz. Yeni yılda da yanınızdayız.

28.12.2018


Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Prof. Dr. Ferhan CANTÜRK, Medilife Beylikdüzü Hastanesi'nde de görev yapmaya başladı.

Medilife Bağcılar Hastanesi'nde görev yapmakta olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Prof. Dr. Ferhan CANTÜRK, Medilife Beylikdüzü Hastanesi'nde de görev almaya başladı.

06.12.2018


Meme Kanseri ve Kolarektal Kanseri Farkındalık Semineri Medilife Bağcılar Hastanesi'nde.

Doç. Dr. Ahmet Fikret YÜCEL tarafından, 20 Ekim Cumartesi günü Saat: 12:00'de Medilife Bağcılar Hastanesi Toplantı Salonu'nda yapılacak seminere davetlisiniz.

17.10.2018


Medilife Sağlık Eğitimleri'nde bu ay Anne Sütü ve Önemi

Ekim ayının ilk haftasını kapsayan Emzirme Haftası'na özel, Anne Sütü ve Önemi - Doğru Emzirme Teknikleri konulu seminerler, 6 Ekim Cumartesi günü Saat: 12:00 'de, hem Medilife Beylikdüzü Gebe Okulu'nda, hem de Medilife Bağcılar Hastanesi Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecek.

03.10.2018


Medilife İşitme Engellileri de Anlıyor.

Medilife Hastaneleri'nde işaret dili bilen çalışanlarımız mevcut. 24-30 Eylül İşitme Engelliler Haftası kapsamında hazırladığımız videoyu sosyal medya hesaplarımızdan da izleyebilirsiniz. Hepinize sağlıklı günler dileriz.

29.09.2018


Medilife Beylikdüzü Hastanesi'ne, Beylikdüzü Kaymakamı tarafından teşekkür belgesi verildi.

Medilife Beylikdüzü Hastanesi'ne, bölgesindeki esnaf ve sanatkarların sağlık hizmetlerinden faydalanmaları konusunda göstermiş olduğu katkılardan dolayı Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet OKUR tarafından teşekkür belgesi ile ödüllendirildi. Beylikdüzü Belediyesi tarafından yapılan organizasyonda, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İMAMOĞLU'da konuşma yaptı.

25.09.2018


İstanbul Koruyucu Aile Derneği, Medilife İdari Bina Konferans Salonu'nda seminer verdi.

İstanbul Koruyucu Aile Derneği yöneticileri tarafından, Medilife personelleri ve dernek üyelerine "Evlat Edinme Nedir?", "Koruyucu Aile Nasıl Olunur?", "Gönüllü Aile Nedir?" gibi konularda bilgiler verildi.

24.09.2018


KBB Uzmanımız Dr. Öğr. Üyesi Cenk EVREN'in yeni kitabı yayınlandı.

KBB Uzmanımız Dr. Öğr. Üyesi Cenk EVREN'in yeni kitabı yayınlandı. Kulak Burun Boğaz Hastalıklarında Tanı - Tedavi Kılavuzu isimli kitapta, 39 farklı hastalığın tanı ve tedavileri hakkında bilgiler yeralmakta. Nobel Tıp Kitapevleri tarafından basılan eser, tıp alanındaki asistan ve öğrenciler için iyi bir kaynak olacaktır.

20.09.2018


Döviz kur artışları sağlığınızı etkilemesin.

Medilife Sağlık Grubu olarak, mümkün mertebe ücretlerimizi artırmayacağız. Maliyetleri artan ürün ve hizmetlere ise mümkün olan en az fiyat artışı ile devam edeceğiz. Sizleri, ailenizi ve sevdiklerinizi bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da elimizden geldiğince gözetmeye devam edeceğiz. Elbette, bildiğiniz Medilife kalitesini koruyarak...

19.09.2018


Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı üyeleri, Medilife Hastaneleri'nde anlaşmalı hizmet alabiliyorlar.

Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı ile Medilife Sağlık Grubu arasında yapılan anlaşma ile, vakıf üyeleri Medilife Hastaneleri'nde anlaşmalı hizmet alabiliyorlar.

17.09.2018


Medilife Gebe Okulu'nda "Doğuma Hazırlık Eğitimi" verildi.

Ebe Fatma Uzun tarafından anne adaylarına verilen eğitimde hamilelik evreleri, doğum yöntemleri, hamileliğin ve doğumun psikolojik etkileri gibi bir çok konuda bilgiler verildi. Bundan sonraki eğitimlerden haberdar olmak için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

21.07.2018


Ramazan Bayramınızı kutlarız.

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve mutlu bayramlar dileriz.

13.06.2018


Medilife Hastaneleri’nin kalitesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tescillendi.

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan denetim sonucu, Medilife Hastaneleri aldıkları 90+ puanlarla kalitelerini gösterdi. Medilife Bağcılar Hastanesi 98,78 puan alırken, Medilife Beylikdüzü Hastanesi 97,50 puan aldı. Medilife Çapa Hastanesi ise 93,50 puan ile denetimleri tamamladı.

07.06.2018


5 Mayıs Dünya El Hijyeni Günü için, "Elinden Gelen Sağlığın Değerini Bil" seminer düzenlendi.

5 Mayıs günü Gelişim Üniversitesi'nde yapılan seminerde, Prof. Dr. Reşat ÖZARAS, Anestezi Uzmanı Uzm. Dr. Nilüfer ŞENBECERİR ve Enfeksiyon Hemşiresi Gülşah Bektaş, el hijyeninin önemini anlattı.

21.05.2018


Eğitim Bir Sen Sendikası'nın düzenlediği "Anneler Günü Kahvaltısı" etkinliğine katıldık.

Esenyurt Eğitim Bir Sen Kadın Kolları Komisyon Başkanı Dilek Büyükcengiz'in "Anneler Günü Kahvaltısı" davetine, Medilife Sağlık Grubu adına Kurumsal Pazarlama bölümünden Özlem Boz katıldı.

15.05.2018


Büyükşehir Belediyesi'nden Medilife Beylikdüzü Hastanesi'nde yatan hastalara ziyaret.

Büyükşehir Belediyesi çalışanlarından bir grup, Medilife Beylikdüzü Hastanesi'ni ziyaret ederek, tedavi gören hastalara moral ve hediyeler verdiler.

27.04.2018


Beylikdüzü sakini kadınlar 23 Nisan kutlaması için Medilife Beylikdüzü Hastanesi'ni ziyaret ettiler.

Beylikdüzü'nde oturan kadınlardan bir grup, 23 Nisan kutlaması için Medilife Beylikdüzü Hastanesi'ne gelerek, çocuklara balon, bayrak, oyuncak ve kitap dağıttı.

26.04.2018


Türkiye Halk Bankası Emekli Sandığı Vakfı Mensupları, Medilife Bağcılar Hastanesi'nden de anlaşmalı hizmet alabiliyorlar.

Medilife Sağlık Grubu ile Türkiye Halk Bankası Emekli Sandığı Vakfı arasında yapılan anlaşma ile sandık mensupları, Medilife Beylikdüzü ve Medilife Çapa Hastaneleri'nin ardından artık Medilife Bağcılar Hastanesi'nden de anlaşmalı olarak yararlanabilecekler.

31.03.2018


Akülü Araba ile Ameliyathaneye şimdi Medilife Bağcılar Hastanesi'nde de uygulanmaya başladı.

Çocuk hastalarımızın ameliyata giderken korku yaşamamaları için başlattığımız akülü araba uygulaması, Medilife Beylikdüzü Hastanesi'nden sonra, Medilife Bağcılar Hastanesi'nde de uygulanmaya başladı.

29.03.2018


Kolon Kanseri Farkındalık Semineri - Doç.Dr. Ahmet Fikret Yücel

Kolon Kanseri Farkındalık Seminerimize davetlisiniz! Doç.Dr. Ahmet Fikret Yücel tarafından yapılacak olan bilgilendirme semineri, Medilife Bağcılar Hastanesi’nde ve katılım ücretsizdir. Seminer: 30 Mart 2018 saat 15:00’da

16.03.2018


Akülü Araba ile Ameliyathaneye

Medilife Beylikdüzü Hastanesi’nde ameliyat olması gereken çocuk hastalarımız, sağlık hizmeti almaya giderken akülü araba kullanma ayrıcalığını yaşıyorlar.

20.02.2018


Acıbadem Sigorta ile Medilife arasında anlaşma yapıldı.

Yapılan anlaşmayla, Acıbadem Sigorta Grup Poliçesi sahipleri, Medilife Hastaneleri'nde %100 ödemeli olarak hizmet alabilecekler.

07.02.2018


4 Şubat Kanser Farkındalığı Çalışmasına Umut Akyürek ve eşi de destek verdi.

4 Şubat Kanser Günü’nün yaklaşması sebebi ile Medilife Sağlık Grubu doktorları, kanserde erken teşhisin önemini vurgulamak için hazırladıkları video ile sosyal medyada farkındalık oluşturma çalışmalarına başladılar.

02.02.2018


Kansersiz Yaşam İçin Nefes Al etkinliğine davetlisiniz.

2 Şubat 2018 tarihinde Saat 17:00'da Medilife Beylikdüzü Hastanesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek etkinlikte,

26.01.2018


T.C. Ziraat Bankası A.Ş ve T. Halk Bankası A.Ş Mensupları Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı Üyeleri, Medilife Hastaneleri'nde anlaşmalı hizmet alabiliyorlar...

T.C. Ziraat Bankası A.Ş ve T. Halk Bankası A.Ş Mensupları Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı Üyeleri Medilife Sağlık Grubu’nun tüm hastanelerinde anlaşmalı olarak sağlık hizmeti alabilirler.

17.01.2018


Esenler İlçesi Muhtarları Medilife Bağcılar Hastanesi’ni ziyaret ettiler.

Esenler ilçesine bağlı 10 mahalle muhtarı Medilife Bağcılar Hastanesi’nde düzenlenen kahvaltıda buluştu.

17.01.2018


Psikolog Ezgi Özkan, Beylikdüzü Sevinç Koleji'nde seminer verdi.

Aile içi disiplinde önemli noktalar işlendiği seminere ilgi büyüktü. Seminer sonunda hatıra fotoğrafı çekildi.

08.01.2018


Medilife Çapa Hastanesi Kalitede Öncü

Medilife Çapa Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın Sağlıkta Kalite Değerlendirmesi’ni 93,52 puan ile tamamladı

02.01.2018


Medilife Beylikdüzü Hastanesi Kalitede Öncü

Medilife Beylikdüzü Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın Sağlıkta Kalite Değerlendirmesi’ni 97,5 puan ile tamamladı

01.12.2017


Bağcılar İlçesi Muhtarları Medilife Bağcılar Hastanesi’ni ziyaret ettiler.

Bağcılar İlçesi’ndeki 15 mahalle muhtarı sağlık hizmetleri için Medilife Bağcılar Hastanesi’ni tercih ediyorlar. Yaklaşık 3 yıldır Bağcılar halkına nitelikli sağlık hizmeti sunan Medilife Bağcılar Hastanesi’ni ziyaret eden mahalleler ve muhtarlar...

09.11.2017


Yaşam Nefesi ve Beyin Dalgaları Semineri

Uzm. Dr. Nilüfer Şenbecerir'in sunacağı Yaşam Nefesi ve Beyin Dalgaları konulu seminere davetlisiniz.

23.10.2017


Doç. Dr. Gökhan Çakıroğlu Sirkadyan Ritim Sunusu

Medilife Sağlık Grubu doktorları olarak, 2017 yılının Nobel Tıp Ödülünü alan "Sirkadyan Ritim" konulu sunuyu Doç. Dr. Gökhan Çakıroğlu'ndan dinledik.

17.10.2017


Medilife Bağcılar Hastanesi Kalitede Öncü

Medilife Bağcılar Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın Sağlıkta Kalite Değerlendirmesi’ni 98,78 puan ile tamamladı

05.07.2017


Anneler Gününüz Kutlu Olsun

Bizleri fedakarlık, sevgi, sabırla büyüten ve geleceğe hazırlayan tüm annelerimizin anneler gününü kutlarız!

14.05.2017


Medilife Bağcılar Hastanesi Resim Yarışması Sonuçlandı

Medilife Bağcılar Hastanemiz tarafından İlk ve Orta Öğretim öğrencileri arasında düzenlenen "Doktorumu Seviyorum" konulu resim yarışması sonuçlandı.

03.05.2017


Medilife Bağcılar Hastanesi Resim Yarışması

Medilife Bağcılar Hastanesi, "Doktorumu Seviyorum" temasını içeren resim yarışması...

28.12.2016


Medilife Gebe Okulu Aralık Ayı Ders Programı

Medilife Gebe Okulumuzun Aralık ayı ders programı belli oldu.

05.12.2016


Prematüre Anne-Babaları, Preamatüre Farkındalık Etkinliğinde

Hastanemizde tedavi olan prematüre bebeklerin anne-babaları, prematüre farkındalık etkinliğinde buluştu.

18.11.2016


Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Osman Deniz, Kariyer Dergisinde...

Medilife Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Osman Deniz ile yapılan röportaj, Kariyer dergisinin kasım ayı sayısında...

10.11.2016


Beylikdüzü Medilife Hastanemizde Hamilelikte yoga, pilates, nefes egzersizleri eğitimleri başlamıştır.

Sertifikalı Uzman Doğum Koçu Dilan Hazar İle; 1 Şubat 2016 tarihinden itibaren Beylikdüzü Medilife Hastanemizde Hamilelikte yoga, pilates, nefes egzersizleri eğitimleri başlamıştır.

20.10.2016


Çocuğunuzun Gelişimi Okul Öncesine Hazır mı?

Öncesinde geniz eti büyüklüğü (adenoid hipertrofi), tekrarlayan bademcik iltihabı, sinüs iltihabı gibi üst solunum yolu hastalıkları veya tekrarlayan orta kulak iltihabı olan olguların okul başlamadan önce sağlık durumlarının değerlendirilmesi, gerekiyorsa tedavilerinin düzenlenmesi sorunsuz bir okul dönemi açısından yardımcıdır.

12.09.2016


Cem Karabay Dünya Rekoru denemesini ileri ki bir tarihe erteledi.

“Kâinatta Suyun Altında En Uzun Süre Yaşayan İnsan” unvanını alan, nam-ı diğer “Akvaryum Adam” Dünya Rekortmeni Cem Karabay, 24 Nisan pazar günü denemiş olduğu dünya rekoru yaşanan bazı problemlerden dolayı sağlık açısından tehlikeli ve ciddi sorunlar oluşmaması için durduruldu.

25.04.2016


Medilife İnsan Kaynakları, Biruni Üniversitesi Kariyer günlerindeydi.

Medilife Sağlık Grubumuz yeni mezun olacak öğrencilere tanıtıldı

14.04.2016


Polisomnografi (Uyku Testi) Çapa Medilife Hastanemizde yapılmaya başlanmıştır.

Uyku bozukluğunuz olup olmadığını test edin...

02.02.2016