Medilife Sağlık Grubu olarak, sizlerin kişisel gizliliğinizi korumaya özen gösteriyoruz.

Web sitemizi ziyaret etmeniz ve site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı bu “Gizlilik İlkeri”nde belirtilen şartlara tabidir. Web sitemizi ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik İlkeleri”nde belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Medilife Sağlık Grubu olarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi talep etmekteyiz. Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb...) dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin hazırlanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında Medilife Sağlık Grubu bünyesinde kullanılmaktadır.

Bu gizlilik ilkeleri kapsamında, ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (isim, e-posta adresi, telefon numarası, ...) üçüncü kişiler ile paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır. Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Medilife Sağlık Grubu’nun sorumluluğunda değildir.

Web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti verilmez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Medilife Sağlık Grubu
Adres : Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı No: 5 Beylikdüzü / İstanbul
Tel : (212) 866 80 80