SCIO - Enerji Dengeleme Sistemi

18.05.2018Evrendeki herşey enerjiden oluşur. Bedenimiz de kendi kendini dengelemeye programlanmış bir enerji makinesidir. Ama biz bu dengeyi antibiyotikler, toksinler, aşılar, genetiği değiştirilmiş veya işlenmiş yiyecekler, duygusal ve fiziksel travmalarla bozuyoruz.Kuantum Biofeedback enerji dengeleme cihazı, bedeni 12.000 farklı frekansta tıpkı bir antivirüs programının bilgisayarı taradığı gibi tarayarak, vücudun ihtiyaçları, fonksiyon bozuklukları ve mevcut hasarlar hakkında bilgi verir.

Sistemin Çalışma Prensipleri


Kuantum Biofeedback enerji dengeleme sistemi, enerji bedenin dengeleme kapasitesini uyararak, tamamen doğal ve enerjisel yöntemlerle harekete geçirir. Bedeni 12.000 farklı frekansta tarayan cihaz, saniyenin 1/1000’i hızında çalışır ve enerji bedenin bu frekanslara verdiği cevapları alır, normal değerler ile karşılaştırır ve enerji bedendeki dengesizlikleri belirler. Kuantum Biofeedback enerji dengeleme cihazı ile enerji bedenin dengelenmesine yardımcı olunur.

SCIO Kuantum Biofeedback Cihazı


SCIO kuantum biofeedback cihazı ile vücudunuzun enerjetik durumunu öğrenin. SCIO, insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır. SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır. Bu bilgiler vücudun ihtiyaçları, fonksiyon bozuklukları ve mevcut hasarı hakkında bize bilgi verir. Bu bilgiler standart tıbbi testlerden farklıdır. Röntgen, kan tahlili gibi yaygın tıbbi testlerden farklı olarak vücudun enerjetik durumu ve bu enerjiyi hangi yöne odakladığı hakkında bilgi verir.


SCIO Kuantum Feedback Uygulaması


Kuantum Biofeedback enerji dengeleme sisteminde frekanslar, kişinin el bileklerine, ayak bileklerine ve başına bağlanan elektrotlar aracılığı ile iletiliyor. Seanslar 1 saat sürüyor. İlk önce cihaz kendini kalibre ediyor, bunu bedenle tanışma olarak tanımlayabiliriz. Kişinin normal reaksiyon seviyeleri belirlenir. Test sırasında 4 dakika içerisinde vücuda 12.000 frekans gönderilerek, her bir frekansa vücudun tepkisi ölçülür. Seanslar, stresin ve stres kaynaklı dengesizliklerin azalmasına, beden enerjisinin dengelenmeye başlamasına, vücudun arınıp temizlenmesine ve yaşam enerjisinin yükselmesine yardımcı olur. Böylece birey kendisini daha dengeli, zinde, mutlu ve huzurlu yani doğal durumunda bulur.Sık Sorulan Sorular


Herhangi bir yan etkisi var mı?
İleri teknoloji ürünü Kuantum Biofeedback enerji dengeleme cihazının hiç bir yan etkisi yoktur.

Çocuklarda uygulanabilir mi?
Evet. Cihaz çocuklarda güvenle uygulanabilmektedir.

Kimlere seans yapılmaz?
Kalp pili olanlara seans yapılmaz.Sayfamızı beğenerek güncel haber ve duyurularımızı, doktorlarımızın sağlık tavsiyelerini Facebook duvarımızdan kolaylıkla takip edebilirsiniz.