OTOPARK HİZMETLERİ

 

Hastanelerimizden hizmet almak için başvuran hasta ve yakınlarının araçları ile geldiklerinde kullanabilecekleri otopark hizmetleri şubelerimize göre şu şekildedir:

Medilife Beylikdüzü Hastanesi: Hastane girişinde Vale Park hizmeti sunulmaktadır, aracınızı görevli kişiye teslim edip, çıkmadan önce cep telefonunuza gelen SMS’te size belirtildiği şekilde aracınızı çıkarken çağırabilirsiniz. Vale Park hizmeti saat bazında ücretlendirilmektedir. Bu hizmetten; MedilifeDent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Medilife Estetik Merkezi (Beylikdüzü) hastalarımız da yararlanabilmektedir.

Medilife Bağcılar Hastanesi: Hastanede otopark hizmeti görevli persoenlimizin yardımı ile verilmektedir. Hastane girişindeki görevlimiz, aracınızın park edilmesi konusunda size yardımcı olacaktır. 

Medilife Çapa Hastanesi: Hastanemizde otopark hizmeti bulunmamaktadır. Hastanemize 1 sokak mesafede bulunan 2 otoparktan ücret karşılığı hizmet alabilirsiniz. Çapa hastanemize yakında bulunan otoparkların, hastanemiz işletmesi ile bir ilgisi bulunmamaktadır.