KLİNİKLERİMİZ

MEDİLİFE ESTETİK MERKEZİ

Yeni Yerimizde Yine Beraberiz

Medilife Estetik Merkezi (Beylikdüzü), Medilife Beylikdüzü Hastanesi yanındaki yeni binasında hizmet vermeye devam ediyor. Estetik, insanlığın her döneminde en çok ilgi gösterilen alanlardan biri olmuştur.

Uzman hekimleri ve tecrübeli personelleriyle Medilife Estetik Merkezi, estetik görünüme önem veren misafirlerine bir çok farklı uygulama ile yeni binasında hizmet vermeye devam ediyor.

Hizmetlerimiz
  

HİZMETLERİMİZ

Lazer Epilasyon, Medikal Cilt Bakımları, Bölgesel Zayıflama Uygulamaları, Medikal El ve Ayak Bakımı, Botox (Estetik & Terleme & Migren) Uygulamaları, Dolgu (Dudak, Gözlatı, Yüz, Burun) Uygulamaları, Scarlet (Altın İğne) ile Ameliyatsız Cilt Gençleştirme, Ameliyatsız İple Yüz Germe (Örümcek ağı) Estetiği, Saç Dökülmesi Tedavileri (PRP ve Mezoterapi), Yüz Mezoterapi ve PRP Tedavileri (Cilt Gençleştirme)

LAZER TEDAVİLERİ

Lazer ile Leke Tedavisi, Lazer ile Sivilce İzi Tedavisi, Lazer ile Çatlak Tedavisi, Lazer ile Dövme Silme, 4D Lazer Uygulaması ile Cilt Gençleştirme, Karbon Lazer (Açık Gözenek) Tedavisi, Lazer ile Kılcal damar Tedavisi, Lazer ile Tırnak Mantarı Tedavisi, Lazer ile Ben Alımı (İzsiz), Lazer ile Doğumsal Leke Tedavisi

MEDİLİFE ESTETİK

Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No: 13, Beylikdüzü, İstanbul

T: +90 (212) 866 80 80