Sınav Öncesi ve Sınav Günü Doğru Beslenme
Medilife Beylikdüzü Diyetisyen ve Beslenme Uzmanımız Pelin KONUK, YGS Sınavına girecek kişiler için sınav öncesi ve sınav günü nasıl beslenilmesi gerektiği ile ilgili ipuçları verdi.
Niçin Ara Öğün Saati ?
Diyetisyen Perihan KOCA, Ara öğünlerin kan şekerini stabile ederek çabuk acıkmayı, bir sonraki öğünde fazla yemeyi engellediğini ve metabolizmayı hızlandırdığını belirtti
Detoks Diyeti Nasıl Olmalıdır ?
Diyetisyen Perihan KOCA, Detoks 'un belli başlı besinlerle vücudu temizlemek, karaciğer, akciğer gibi organlar ile toksinlerden arındırmak , bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek, kendini daha iyi hissetmek ve kilo vermek amaçlı yapılan ve dikkatli uygulanması gereken bir beslenme programı olduğunu belirtti
Ekmek Olmadan Sağlık Olmaz
Medilife Bağcılar ve Medilife Çapa Hastanesi Diyetisyen Perihan Koca, ekmek grubu olarak ele aldığımız tahılları muhakkak beslenmenizde yer verilmesi gerektiğini belirtti.
Çölyak Hastalığı (Gluten Entorepati̇si̇)
Medilife Bağcılar Diyetisyen Perihan Koca Çelikdelen, Çölyak Hastalığı olarak bilinen Gluten Entorepati̇si̇ hakkında bilgiler verdi.
Bitki Çayları Hakkında Sorular
Diyetisyen Perihan KOCA, Bitki Çayları hakkında sık sorulan soruları cevapladı...
Ki̇lo vermede koruma dönemi̇ nasıl olmalıdır?
Diyetisyen Perihan KOCA, verilen kilonun kalıcılığını koruma hakkında bilgiler verdi.
İftar ve Sahuruyla Ramazan
Ramazan ayının gelmesiyle beraber birçok insanın beslenmesinde büyük değişiklikler görülür. Özellikle iftar sofralarında her şeyiyle tam teşekküllü hazırlanan sofralar vazgeçilmez hale gelir...
Bayramda kilo almayın!
Medilife Beylikdüzü Hastanesi Diyetisyeni Pelin Konuk Ramazan sonrası nasıl beslenilmesi gerektiği konusunda bilgi verdi.
Kışın Hastalıklardan Korunmak İçin Beslenme Önerileri
Kışın havaların soğumasıyla, vücut soğuğa karşı direnç göstermektedir. Vücudumuz soğuğa karşı daha fazla enerji harcadığı için iştahta artış görülür.
Sayfa 1 / 2 (Toplam 13 kayıt)
  1 2