Anasayfa > Hizmet Noktaları > Medilife Çapa Hastanesi
 • Medilife Çapa Hastanesi

  • Genel Tanıtım  • MEDILIFE; 1 Temmuz 2001 yılında kuruldu.


   O tarihte, ilk kuruluşumuz olan Beylikdüzü polikliniğimizde hizmet vermeye başladık. Bundan 4 yıl sonra, polikliniğimiz hergeçen gün atılım kaydederek cerrahi tıp merkezine dönüştü.


   2008 yılında; hergeçen gün artan hizmetimizin genişleme ihtiyacına paralel olarak özel hastane gereksinimimizi karşılamak üzere; Özel Çapa MEDILIFE hastanemizi bünyemize kattık. 2500 m2 ‘lik alanda hizmet veren Özel Çapa MEDILIFE hastanemizin bünyesinde, erişkin yoğun bakım, yenidoğan yoğun bakım ve toplam 26 hasta yatağı bulunmaktadır.


   2009 yılında, Özel Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezimiz hizmete girdi.


   2011 yılında, Beylikdüzü’ ndeki cerrahi tıp merkezimizi ; özel hastaneye dönüştürmek için Sağlık Bakanlığı’ ndan ön izin aldık ve tüm teknik ve tıbbi altyapıyı tamamlayarak, 2013 yılında özel Beylikdüzü MEDILIFE hastanemizi hizmete sunmuş bulunmaktayız. 7300 m2’lik alanda hizmet veren Beylikdüzü MEDILIFE hastanemizin bünyesinde; 23 yenidoğan küvözü; 20 erişkin yoğun bakım yatağı, 5 koroner yoğun bakım yatağı olarak toplamda 69 hasta yatağı ve bilahare hizmete girecek ayrıca 32 rezerv hasta yatağı bulunmaktadır.


   2013 yılında da MEDILIFEDENT Diş polikliniğimiz; hastanemizin yanındaki müstakil binada; ruhsatını alarak hizmete girmiş bulunmaktadır. Bu birimde 4 adet diş ünitesi ve özel çocuk diş üniti ile hizmet sunulmaktadır.


   ·         MEDILIFE bünyesindeki kurumlarımız ISO 9001-2008 TÜV kalite sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Bu belge ile sunduğu hizmetin kalitesinin sürekliliğini standartlara bağlamış ve bu konudaki ciddiyetini belgelemiştir.


   ·         Profesyonel kadrolarımız, hasta odaklı hizmet anlayışımız, kalite politikamız, yüksek teknoloji ürünü olan tıbbi cihazlar ile donatılan ameliyathanelerimiz, görüntüleme ünitelerimiz, laboratuarlarımız ve modern alt yapımız ile teknolojinin ulaştığı ileri düzeyde tıbbi teşhis ve tedavi olanaklarını sunmaya devam etmekteyiz.